Apartamente ne Shitje.

Shqip English Home (current) Oferta; Apartamente.

. Jan 27, 2019 · Imobiliare-apartamente ne shitje ne tirane me okazion.

Apartamente ne shitje ne tirane 2023 dhe apartamente me cmime te lira me keste.

.

. Tirane. .

Shitet tokë arë në Ravonik të Korçës.

. . .

Nëse po kërkoni për blerje apartamentesh ne tirane, keni ardhur në vendin e duhur! Në internet mund të gjeni një gamë të gjerë apartamente ne shitje online sot ne tirane okazion. Kompleksi rezidencial më i ri multifunksional me.

.

.

Mobilimi. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ka marre nje zhvillim te madh kohet e fundit duke iu mundesuar faciliete per nje jetese sa me komode.

Tirane. .

Organizohet ne: dhome gjumi, dhome ndenje, tualeti dhe ballkoni.
Ne ZemerTe Bllokut Shitet Duplex, i pershtatshem per banim por edhe per.
al ofron njoftimet për apartamente ne shitje online sot ne tirane okazion me çmimet më të mira.

97 000 EUR Numri i dhomave: 4.

.

Apartamente ne shitje ne tirane me okazion dhe njoftime per prona dhe apartamente ne shitje 2023 me cmime te lira, shtepi me kredi dua prona pasuri te patundshme shiten apartamente ne durres shtepi ne shitje don bosko shtepi ne shitje tirane shtepi ne shitje rruga e dibres farmacia 10 tirane kompleksi mangalem shtepi 2 kateshe shtepia ne. 28 m2, 97. OKAZION PRANE SHKOLLES BALETIT DHE ISH TREGUT ELEKTRIK (Tek fusha Ali Demi, Tirane) (ka foto) - Shtepi ne shitje / Shes apartament/ banese 1+1 Marte, 02 Maj, 2023 APARTAMENTE KLERINGU TEK -TWISTER PALACE (DON BOSKO, Tirane) (ka foto) - Shtepi ne shitje / Shes apartament/ banese 2+1.

. ퟬퟬퟬ€ Sipërfaqja e shtepise 130 m² Organizimi ⤵️ 3 dhoma gjumi 1 kuzhine 1 sallon 2 WC 2 ballkon Vendndodhja ne Astir , TIRANE *Apartamenti ka hapësira Te Bollshme!! Sipërfaqe neto 130 m2 dhe ndodhet ne katin e 8 te një pallati 10 katesh te. Shtepi ne shitje 22/05/2023 16:05 Post ID: 135063. SHITEN APARTAMENTE SUPER OKAZION NE CDO ZONE TE TIRANES "Unaza e Re , Tirana e Re , Komuna e Parisit , Kodra e Diellit , Liqeni , Liqeni i thate , Misto Mame ,. Perendim (Kati 3) Planimetri Perfekte | Instalime te Reja Q3837 Te. May 17, 2023 · SHITET APARTAMENT 1+1 NE ZONEN E ASTIRIT PRANE 2 PALMAT NE TIRANE (ID 4111552) Astir | 53 M2 | 60.

96 200 EUR.

. .

Okazion ne ish bllok duplex.

Tirane.

Shitje 423-6A 195.

Mire.

Bosh.